Grup Şirketlerimiz

Ana Sayfa Grup Şirketlerimiz

Sektöründe Öncü Diğer Özen'li Markalarımız;

 

ABİDİN USTA OSMANLI SOFRASI LOKANTALARI :

1972 Yılından buyana Osmanlı sofrası geleneksel mutfağından seçkin lezzetler ile hizmetine devam eden ABİDİN USTA OSMANLI SOFRASI Bursa’nın tanınmış ve tercih edilen markası haline gelmiş, sunulan yemeklerin damakta bıraktığı eşsiz lezzetler sayesinde ve müşterilerinden gelen yoğun talepler doğrultusunda  lezzet noktalarını başta olmak üzere Tuzpazarı Bayathane caddesi olmak üzere, Fomara Şehreküstü, Kestel Sanayi girişi ve son olarak Podyum Ekspres Bursa lezzetleri  lokasyonunda açtığı şubeleri ile dörde çıkartarak hizmetine ilk günkü heyecan ve ÖZEN’le devam etmektedir.

 

NARÇİÇEĞİ GASTRO EĞİTİM AKADEMİSİ :

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin başarılı ve sağlıklı bir yaşama sahip olmalarının , okul çağında oluşturulacak doğal ve dengeli beslenme kültürü sayesinde olacağının bilinci ile yola çıkarak Eğitim kurumlarına hizmet vermek ve dengeli beslenme kültürünü oluşturmak adına 2017 yılında Narçiçeği Gastro Eğitim Akademisi ve Yemek Üretim San.Tic. A.Ş. şirketimizin temellerini atarak 2017/2018 Eğitim döneminde Kültür Okulları ile yapmış olduğumuz yemek hizmeti anlaşması ile faaliyetimize başladık. Günlük 3.000 pax/Öğün yerinde üretim ile hizmetimize büyük bir tutku ve ÖZEN’le devam ediyoruz.

 

KAMİL ÖZEN BİLLURİYE :

1975 yılında Bursa Cumhuriyet Caddesinde faaliyete başlayan Özen Billuriye Kamil Özen , kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı sayesinde kısa sürede Bursa’nın ve Türkiye’nin  tanınmış züccaciye markası haline gelmiştir.

Sektördeki talep ve ihtiyaçları çok yakından takip ederek yenilikçi anlayışı ile hizmetine devam eden ‘’ Özen Billuriye Kamil Özen’’ 2016 yılında Yeni Yalova Yolu Buttim karşısında 2. Noktasınıda faaliyete geçirerek  Yönetim merkezinide bu noktaya taşımıştır. 2 şubemizle hizmetine devam eden firmamız aynı zamanda Paşabahçe bayiliğinide bünyesinde barındırmaktadır.